Kontakt - SPS System Lublin mury oporowe beton architektoniczny

Firma powstała z pomysłu wykorzystania zwykłego betonu jako elementu do dekoracji i wystroju. Od 2017r produkujemy płyty z betonu architektonicznego które zdobią nie tylko tarasy ale także fasady budynków, wnętrza pomieszczeń, fronty szafek kuchennych i pokojowych.

Formularz kontaktowy


Imie i nazwisko
Adres email
Telefon kontaktowy
Tresc wiadomosci
Przepisz Kontakt: Bloki Betonowe Lublinzmień
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez SPS System w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. W przeciwnym razie prosimy o kontakt telefoniczny.

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@sps-system.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

SPS System

Bardzo cieszymy się że surowe piękno betonu zostało docenione a swoim niepowtarzalnym efektem wizualnym zachwyca coraz więcej osób.

Płyty tarasowe Lublin, Prefabrykaty betonowe Lublin, Bloki betonowe Lublin, Beton architektoniczny Lublin, Mury oporowe Lublin

KONTAKT

GODZINY OTWARCIA

  • Pon.-Pt: 7:00-17:00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

Search

Kontakt: Bloki Betonowe LublinKontakt: Bloki Betonowe LublinKontakt: Bloki Betonowe LublinKontakt: Bloki Betonowe Lublin

Kontakt: Bloki Betonowe Lublin

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.


test

SPS System

Adres

Metalurgiczna 15i

20-234

Lublin

Poland

502 527 043

Płyty tarasowe Lublin

Prefabrykaty betonowe Lublin

Bloki Lublin

Bloki betonowe Lublin

Beton architektoniczny Lublin

Mury oporowe Lublin